İngilizce Türk Fransız Rus İspanyolca
Profile Profil

In The year 1995 SRUTHI AGRO PROCESS was incorporated a proprietorship firm by Mr. PRADEEP PANKAN as the proprietor. 1995 yılında yılın SRUTHI AGRO SÜRECİ sahibi Pradeep PANKAN olarak mülkiyet olarak birleşmiş bir Mr firması tarafından.

With rich experience of working with different engineering establishment Mr. Pradeep Pankan has started to make Filtration Equipment for Chemical, Pharmaceutical, Bulk Drug and Vegetable Oil Industries. Sayın Pradeep Pankan Kimya, İlaç, Dökme İlaç ve Bitkisel Yağ Sanayii Filtrasyon Ekipmanları yapmaya başlamıştır farklı mühendislik kuruluşu ile çalışma zengin deneyimi ile.

The year 2009 in the leadership of Mr. Pradeep Pankan and other two Directors who have good experience in the filtration industry started a new firm “ SAP FILTER PVT. filtrasyon sektöründe iyi bir deneyim sahibi 2009 yılında iki Direktörleri diğer Pankan ve Pradeep liderlik Bay PVT başlayan yeni bir firma "SAP FILTER. LTD. LTD. "

Application Area Uygulama Alanı
Our range of filtration equipments such as Vertical & Horizontal Pressure Leaf Filters, Candle Filters, Polishing Filters, Tubular Centrifuge, Bag Filter & Sparkler Filter etc. find application in various industries such as: Dikey ve yatay gibi filtrasyon ekipmanları yelpazemiz Basınç Yaprak Filtreler, Mum Filtreler, Parlatma Filtreler, Tüp Centrifuge, Torba Filtre ve havai fişek Filter gibi çeşitli endüstriler gibi uygulama bulabilirsiniz:
  • Vegetable oil refinery Bitkisel yağ rafinerisi
  • Chemical industry Kimya endüstrisi
  • Pharma industry Pharma sanayi
  • Bulk drugs industry Toplu ilaç endüstrisi
Why Us? Neden Biz?
With an industry experience of 14 years, we have been able to win the trust and support of our clients that has helped us in maintaining a positive brand image. 14 yıllık bir sanayi deneyimi ile, güven ve müşterilerimizin desteği olumlu bir marka imajı korumada bize yardımcı oldu kazanmayı başardık. Some of the factors that make us the popular choice among our clients are: Bazı müşterilerimizin arasında popüler bir seçim yapmak faktörler şunlardır:
  • Quality assured products Kaliteli ürünler emin
  • Divergent range under a single roof tek bir çatı altında Iraksak aralığı
Quality Assurance Kalite Güvence
We firmly believe that is the quality of our gamut of filtration equipments that sets us apart from the rest and, thus, all our endeavors are directed towards serving our clients with exceptional quality products. Biz sıkıca bu filtrasyon ekipmanları bizim gamının dışında kalan bizi setleri ve böylece kaliteli olduğuna inanıyoruz, tüm çabalara olağanüstü kaliteli ürünler ile müşterilerimize hizmet yönlendirilir. We nurture a team of quality auditors who maintain a strict vigil throughout the various stages of production, right from the time of procurement of raw material till the final stage of packaging and storing of the final product. Biz paketleme son aşamasında kadar hammadde tedarik zaman sağdan üretimin çeşitli aşamalarında boyunca sıkı bir gece nöbeti, korumak ve nihai ürünün depolama kalitesi denetçilerin bir ekip terbiye.

We have an engineering department that is equipped with different instruments to inspect the various equipments. Biz farklı enstrümanlar ile çeşitli ekipmanları incelemek donatılmış bir mühendislik bölümü var. We have in house manufacturing facilities and strigent quality control on our product. Biz ev üretim tesisleri ve ürün strigent kalite kontrol var. Our company is ISO 9001:2008 Certified Company. Firmamız ISO 9001:2008 Sertifikalı Kuruluşudur.
Product Range Ürün
© SAP Filter Pvt. © Pvt SAP Filtresi. Ltd. , All Rights Reserved (Terms of Use) Ltd, Tüm hakları saklıdır (Kullanım Şartları)
Developed and Managed by Om Sai Infotech and Promoted By websites4seo.com Gelişmiş ve Yönetilen tarafından Om Sai Infotech ve Promoted By websites4seo.com